Станом на 16.06.2019 р.

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ № 3

Шановні колеги!

Як вам відомо, ХІІ Український біохімічний Конгрес, відбудеться 30 вересня – 4 жовтня  цього року в м.Тернопіль на базі Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського..

До виступів на Конгресі з пленарними лекціями і повідомленнями запрошені найвідоміші закордонні і вітчизняні вчені. Наразі, у Конгресі візьмуть участь найкращі вчені України у відповідних розділах наук про життя та медицини, а також наші колеги, щонайменше, із США, Німеччини, КНР, Швеції, Фінляндії, Італії, Польщі, Хорватії, Угорщини, Грузії, Туреччини та інших країн. Конгрес має історичну назву «біохімічний», але він носить міждисциплінарний характер і охоплює значно ширше коло «Life sciences», включно з молекулярною, системною і клітинною біологією, біофізикою, геномікою, імунологією, ендокринологією, онкологією тощо.

Оргкомітет все робить, щоб ХІІ Український біохімічний конгрес відбувся на високому науковому і організаційному рівні. і став визначною подією в науковому житті України.

Слід відмітити, що керівництво Університету імені І.Я. Горбачевського максимально сприяє проведенню Конгресу.

З огляду на те, що Конгрес проходитиме на базі Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського і приверне увагу українських медиків, але головним чином - завдяки бурхливому прогресу сучасних біологічних і медичних наук та широкому проникненню-використанню досягнень сучасної біології в експериментальній та клінічній медицині, що закладає основи для персоніфікованої медицини, організатори Конгресу при складанні його програми суттєву увагу приділили актуальним проблемам медичної науки. Коротка Програма у вигляді схеми Конгресу у часі вже виставлена на сайті. Детальна Програма з назвами доповідей буде виставлена на сайті найближчим можливим часом після прийому усіх тез та узгодження часу виступів запрошених лекторів.

Шановні колеги!

Реєстрацію тез завершено, але реєстрація участі у  Конгресі продовжується до 20 вересня. Щиро дякуємо за активність!

Сама реєстрація для участі у Конгресі (без публікації тез) буде проводитися до 20 вересня 2019 р.

Особливо важливим є участь у Конгресі молодих науковців – нашого майбутнього. Тому Оргкомітет Конгресу звертається з проханням до керівників наукових установ НАН та НАМН України, інших міністерств  і відомств, до керівників вищих навчальних закладів з проханням підтримати фінансово участь у Конгресі наукової молоді.

Нагадуємо, що за ініціативи FEBS у рамках Конгресу проходитиме освітній семінар (Education Workshop) для вчених у галузі природничих наук та експериментальної медицини - «Techniques And Efficient Roadmaps: New Options For Practicals And Innovative Learning» за участі провідних європейських лекторів – фахівців з освіти. Під час семінару планується висвітлення таких, зокрема тем, як: підготовка дисертацій, написання наукових статей та грантів, дистанційне навчання тощо. В зв’язку з тим, що Семінар проводиться в кінці Конгресу, в ньому можуть взяти участь бажаючі – не зареєстровані для участі у Конгресі, але реєстрація для участі у Семінарі є обов’язковою до 20 вересня 2019 р на сайті https://forms.gle/S9Cqcjw2qHUXZUoA9. Участь у семінарі безкоштовна, його учасники отримують відповідний сертифікат. Програма освітнього семінару розміщена на сайті Конгресу.

Рекомендуємо також взяти участь у Семінарі (Workshop) «Innovative Medicine Does Not  Exist Without Knowledge Transfer», що проводиться головою  Асоціації з регіональної кооперації зі здоров’я, науки та технологій (RЕCOOP HST) доктором Шандор Варі (США). Семінар присвячений імплементації новітніх досягнень фундаментальних досліджень «наук про життя» у медичну практику. Семінар  буде проведено перед початком офіційної частини Конгресу з 14:00 до 16:00 години 30 вересня. Участь у семінарі безкоштовна, і реєстрація для участі не  потрібна.

 

Настійно радимо взяти участь у цих цікавих і важливих семінарах!

Оргкомітет Конгресу звертається з проханням розмістити Інформаційне повідомлення №3 на інформаційних  стендах  наукових установ НАН, НАМН, НААН України, вищих учбових закладів України, регіональних відділень УБТ та сприяти поширенню інформації щодо проведення  ХІІ Українського  біохімічного Конгресу серед наукової спільноти.

Слідкуйте за новинами на сайті Конгресу http://www.bioinfo.org.ua

Оргкомітет Конгресу

Інформаційне повідомлення 2

На додаток до попередньої інформації щодо проведення ХІІ Українського біохімічного Конгресу, присвяченого 165-річниці від дня народження Івана Горбачевського, 30 вересня – 04 жовтня 2019 р. у м. Тернопіль, Організаційний комітет повідомляє, що цією видатною подією зацікавилася світова наукова спільнота. Зокрема, Федерація Європейських Біохімічних Товариств (FEBS), членом якої є Українське біохімічне товариство, та Асоціація з регіональної кооперації зі здоров’я, науки та технологій (RЕCOOP HST), членом якої є Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України.

Комітет FEBS з Освіти (FEBS Education Commitee), основна мета якого – забезпечення високого рівня викладання біохімії, зокрема, і наук про життя взагалі, запропонував проведення в рамках Конгресу освітнього семінару (Education Workshop) Techniques and efficient roadmaps: new options for practicals and innovative learning’ за участі провідних європейських лекторів – фахівців з освіти у галузі природничих наук та експериментальної медицини. Під час семінару планується висвітлення таких актуальних тем:


Key Knowledge and Skills for Molecular Life Sciences; PhD training; How to write a scientific paper; How to write grants, Distance or E-learning; Effective use of technology in education; Designing laboratory practicals; Team-Based-learning; Biochemistry education for the needs of medicine and pharmaceutics.

Education Workshop проходитиме 3 жовтня з 17:00 до 18:30 та 4 жовтня з 8:30 до 17:00. Обов’язкова попередня реєстрація учасників за посиланням: https://forms.gle/S9Cqcjw2qHUXZUoA9.  Учасники Семінару отримують відповідний сертифікат. Участь у семінарі – безкоштовна. Поза тим, FEBS розглядає можливість фінансової підтримки (Travel Grant) молодим науковцям.

Голова RЕCOOP HST, США - директор з міжнародних досліджень та програм інноваційного менеджменту в Сідар-Синайському медичному центрі, штат Каліфорнія, США доктор Шандор Варі запропонував включити до Програми Конгресу семінар (Workshop)Innovative Medicine Does Not Exist Without Knowledge Transfer’. Цей семінар є важливим з огляду на актуальну проблему імплементації новітніх досягнень фундаментальних біохімічних досліджень у медичну практику.
Workshop ‘Innovative Medicine…’ проходитиме 30 вересня з 14:00 до 16:00 години перед початком офіційної частини Конгресу. Попередня реєстрація не потрібна.

Вказані вище семінари розраховані на науковців, викладачів вищих навчальних закладів, аспірантів,студентів та інших фахівців, які пов’язані з викладанням та/чи науковою роботою у галузі наук про життя, зокрема біохімії, молекулярної і клітинної біології, медицини, фармацевтики, біотехнології, ветеринарії. Участь у семінарі – безкоштовна.

Робоча мова обох семінарів – англійська.

 

НАСТІЙНО РАДИМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЦИХ СЕМІНАРАХ!

 Більш детальну інформацію про семінари розміщено на сайті Конгресу http://www.bioinfo.org.ua

Просимо поширити оновлену інформацію серед фахівців Вашої установи та сподіваємося на їхню участь у роботі Конгресу.

Оргкомітет Конгресу

 

FEBS WORKSHOP on MOLECULAR LIFE SCIENCES EDUCATION

 

Techniques and Efficient Roadmaps: New Options for Practicals and İnnovative Learning

 

October 3-4th, 2019

I.Horbachevsky Ternopil National Medical University,

Ternopil, Ukraine

 

Hosts:

Workshop Coordinator & Co-chair:

Workshop Co-chair: 

Educator Team:

I. Horbachevsky Ternopil National Medical University & Ukrainian Biochemical Society

Tatiana Borisova (Ukraine)

Ferhan Sagin (Turkey) (FEBS Education Committee Chair)

Keith Elliott (UK), Gül Güner Akdogan (Turkey), Angel Herraez (Spain),

 Jerka Dumic (Croatia), Beata Vertessy (Hungary), Ferhan Sagin (Turkey)

Oct. 3rd, 2019 - Thursday

17:00-17:05

Welcome Addresses

Serhiy Komisarenko

17:05-17:20

Introduction to the FEBS Education Committee and the Workshop

Ferhan Sagin

Session 1         Key Knowledge and Skills for Molecular Life Sciences

Chairs:                       ……….

17:20-17:40

Skills and Key Knowledge for the Molecular Life Sciences Degrees

Keith Elliott

17:40-18:00

Transferable Skills and Biochemistry Education for the Needs of Industry

Jerka Dumic

18:00-18:30

Meet the Expert (Participants will choose 1 group) 

Skills and Key Knowledge

Keith Elliott

Transferable Skills & Needs of Industry

Jerka Dumic

October 4th, 2019- Friday

Session 2         Innovative Strategies in Education

Chairs:            ……..

8:30-9:00

Team Based Learning

Ferhan Sagin

9:00-9:30

Incorporating e-Resources into Teaching and Learning 

Angel Herraez

 

9:30-11:00

Meet the Expert I and II

(Each will be 45 minutes) (Participants will attend both groups)

 

TBL

Ferhan Sagin

e-Resources

Angel Herraez

11:00-11:30     Coffee Break

Session 3         Panel-Designing Practicals

Chairs:            …….

11:30-12:15

Designing Practicals - wet, dry and in silico”    

Jerka Dumic

Keith Elliott

Gül Güner Akdogan

Session 4       Plenary Conference

 

12:30-13:15

13:15-14:30

PhD Training

Lunch

Gül Güner Akdogan

Session 5         Career Skills

Chairs:            ……..

14:30-14:50

14:50-15:10

15:10-15:30

15:30-16:30

Tips for Success for PhD Students and Post-Docs

Producing your CV and Applying for Fellowships

How to Write a Scientific Paper

Meet the Expert I and II

(Each will be 30 minutes) (Participants will choose 2 groups)

Beata Vertessy

Keith Elliott

Ferhan Sagin

 

              

Tips

Beata Vertessy

Scientific Paper

Ferhan Sagin

CV & Fellowships

Keith Elliott

16:30-17:00

Feedback and Closing                                                                   Ferhan Sagin

 

 

This workshop is jointly sponsored by FEBS Education Committee and I. Horbachevsky Ternopil National Medical University

 

Please register at https://forms.gle/S9Cqcjw2qHUXZUoA9

Ви тут: Головна Новини