Наукова програма конгресу передбачає пленарні лекції (2-3 замовні лекції по 45 хв), пленарні доповіді (всього 9-12 доповідей по 20-30 хв), симпозіальні усні доповіді (5-6 на кожному засіданні по 15-20 хв), стендові повідомлення на тематичних секціях та усні доповіді за матеріалами кращих стендових презентацій молодих учених (всього 4 доповіді по 10 хв). Планується також організувати дискусії «за круглим столом» із найактуальніших проблем сучасної біохімії, молекулярної біології, біотехнології та інноваційної медицини.

 І. ПЛЕНАРНІ ЛЕКЦІЇ :

Prof. Aaron Ciechanover, Nobel Prize Laureate: REVOLUTION IN PERSONALIZED MEDICINE. Technion - Israel Institute of Technology, Haifa, Israel.

 Prof. Anlong Xu: ANCIENT WISDOMS OF CHINESE MEDICINE MEET WITH MODERN MEDICINE. Beijing University of Chinese Medicine, People's Republic of China.

 Проф. Михайло Корда: «ІВАН ГОРБАЧЕВСЬКИЙ - ВИДАТНИЙ ВЧЕНИЙ, ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНИЙ І ДЕРЖАВНИЙ ДІЯЧ». Тернопільський національний медичний університет. 

Prof. Stanislav Štípek: PROFESSOR HORBACZEWSKI - FOUNDER OF THE CZECH MEDICAL CHEMISTRY. First Faculty of Medicine, Institute of Medical Biochemistry and Laboratory Medicine, Charles University in Prague, Prague.                                                                

ІІ. СИМПОЗІУМИ КОНГРЕСУ:

  1.  Структура, функції та властивості біологічних макромолекул і надмолекулярних комплексів (куратори: Сергій Олексійович Костерін, Михайло Арсентійович Тукало,  Тетяна Вікторівна Гриненко, Борис Сергійович Негруцький, Андрій Володимирович Сиволоб, Василь Васильович Грубінко).
  2. Регуляція метаболічних процесів та клітинних функцій за норми і патології (куратори: Ростислав Степанович Стойка, Валерій  Вікторович Філоненко, Ольга Павлівна Матишевська, Людмила Борисівна Дробот, Володимир Степанович Кравець, Людмила Степанівна Фіра).
  3.  Медична та фармакологічна біохімія (куратори: Микола Миколайович Великий, Олександр Григорович Мінченко, Іван Миколайович Кліщ, Ганна Миколаївна Толстанова, Галина Іванівна Фальфушинська).
  4. Біотехнологія та нанобіотехнологія (куратори: Андрій Андрійович Сибірний,  Михайло Васильович Гончар, Сергій Вікторович Дзядевич, Людмила Дмитрівна Варбанець, Тетяна Олександрівна Борисова,  Олег Степанович Покотило,  Тетяна Петрівна Бондаренко).
  5.  Біохімія сільськогосподарських тварин і рослин. Харчова біохімія (куратори: Дмитро Олексійович Мельничук, Сергій Дмитрович Мельничук, Василь Васильович Влізло, Наталія Олександрівна Сибірна, Володимир Глібович Юкало, Юрій Євгенович Колупаєв. ).

 ІІІ. КРУГЛІ СТОЛИ:

  • Біобезпека (куратори: Сергій Васильович Комісаренко, Галина Леонідівна Гергалова, Михайло Антонович Андрейчин).
  • Комп’ютерна біохімія. Біоінформатика, молекулярна динаміка, докінг, грід-технології (куратори: Олександр Іванович Корнелюк, Андрій Геннадійович Бердишев, Дмитро Вікторович Вакуленко).
  • Сталий розвиток і природокористування в Україні (куратори: Дмитро Олексійович Мельничук, Степан Вадзюк ).

 ІV. СТЕНДОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ. КОНКУРС МОЛОДИХ УЧЕНИХ

(відповідальні: Володимир Чернишенко, Людмила Касаткіна, Олександр Скороход, Тетяна Яценко).

  V. СЕМІНАРИ:

  • ‘Innovative Medicine Does Not Exist Without Knowledge Transfer’, організатор – Шандор Варі.
  • ‘Techniques and efficient roadmaps: new options for practicals and innovative learning’, організатори – FEBS Education Committee.

 

                                                                                           Коротка програма                                                    (Станом на 12 липня 2019 р)

ХIІ Українського біохімічного конгресу

  30 вересня – 4 жовтня 2019 р.

Місце проведення: центральний корпус ДВНЗ «Тернопільський національний медичний університет імені І.Я.Горбачевського МОЗ України», Майдан Волі, 1, м. Тернопіль

.

30 ВЕРЕСНЯ (ПОНЕДІЛОК)

 

08:00 – 17:00  Реєстрація учасників (вестибюль перед Актовою залою)

 14:00 – 16:00  Семінар «Innovative Medicine Does Not Exist Without Knowledge Transfer». Організатор д-р Шандор Варі, США (Ауд. 3-А)

 17:00 – 19:30  Урочисте відкриття Конгресу (Актова зала)

                         Вступне слово президента Українського біохімічного товариства академіка НАН і НАМН України Сергія Комісаренка                                                 10 хв    

                                                                                                                                                 

Офіційні привітання учасників Конгресу                                                                                                                                                                                                                  20 хв

Пленарні лекції:

  1. Prof. Aaron Ciechanover, Nobel Prize Laureate: REVOLUTION IN PERSONALIZED MEDICINE. Technion - Israel Institute of Technology, Haifa, Israel.                           45 хв

     2. Проф. Михайло Корда: «ІВАН ГОРБАЧЕВСЬКИЙ - ВИДАТНИЙ ВЧЕНИЙ, ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНИЙ І ДЕРЖАВНИЙ ДІЯЧ». Тернопільський національний медичний університет.                                                                                                                                                                                                                                                                     30 хв

  1. Prof. Stanislav Štípek: PROFESSOR HORBACZEWSKI - FOUNDER OF THE CZECH MEDICAL CHEMISTRY. First Faculty of Medicine, Institute of Medical Biochemistry and Laboratory Medicine, Charles University in Prague, Prague.                                                                                                                                                                                                      15 хв

Концерт (30 хв)

19:30 – 21:00    Зустріч учасників Конгресу

 

01 ЖОВТНЯ (ВІВТОРОК)

08:00 – 09:00 МОНТУВАННЯ СТЕНДОВИХ ПОВІДОМЛЕНЬ: СЕСІЯ І ( симпозіуми 1, 2) 

                                                    (вестибюль перед Актовою залою)

09:00 – 10:30     Пленарне засідання - 1 

                               (Актова зала)

10:30 – 11:30          ПЕРЕРВА НА КАВУ/ЧАЙ ТА ПОСТЕРНА СЕСІЯ І:симпозіуми 1, 2

                                                   (Вестибюль перед Актовою залою)

11:30 – 13:10   СИМПОЗІАЛЬНІ ЗАСІДАННЯ (симпозіуми 1-3 за Програмою)

13:10 – 14:30             ПЕРЕРВА НА ОБІД

14:30 – 16:00    Пленарне засідання -2

                              (Актова зала)

16:00 – 16:30   Інформація спонсорів

                           (Актова зала)

16:30 – 17:00 ПЕРЕРВА НА КАВУ/ЧАЙ ТА ПОСТЕРНА СЕСІЯ І (симпозіуми 1, 2)        

                   (вестибюль перед Актовою залою)

17:00 – 18:20   СИМПОЗІАЛЬНІ ЗАСІДАННЯ (симпозіуми 1-3 за Програмою)

 

02 ЖОВТНЯ (СЕРЕДА)

08:00 – 09:00 МОНТУВАННЯ СТЕНДОВИХ ПОВІДОМЛЕНЬ: СЕСІЯ ІІ (симпозіуми 3-5)

                                 (вестибюль перед Актовою залою)

09:00 – 10:30  Пленарне засідання-3

                              (Актова зала)

10:30 – 11:30          ПЕРЕРВА НА КАВУ/ЧАЙ ТА ПОСТЕРНА СЕСІЯ ІІ:симпозіуми 1, 2

                                                   (Вестибюль перед Актовою залою)

11:30 – 13:10   СИМПОЗІАЛЬНІ ЗАСІДАННЯ (симпозіуми 1-5 за Програмою)

13:10 – 14:30             ПЕРЕРВА НА ОБІД

14:30 – 15: 50 СИМПОЗІАЛЬНІ ЗАСІДАННЯ (симпозіуми 1-5 за Програмою)

15:50 – 16:50         ПЕРЕРВА НА КАВУ/ЧАЙ ТА ПОСТЕРНА СЕСІЯ ІІ (симпозіуми 3-5)

                          (вестибюль перед Актовою залою)

16:50 – 18:30 З’ЇЗД УКРАЇНСЬКОГО БІОХІМІЧНОГО ТОВАРИСТВА

                                                (Актова зала)

 03 ЖОВТНЯ (ЧЕТВЕР)

 09:00 – 10:50          Пленарне засідання - 4

                                         (Актова зала )

10:50 – 11:20            ПЕРЕРВА НА КАВУ/ЧАЙ

                               (вестибюль перед Актовою залою)

11:20 – 13:00 Пленарне засідання - 5   

                                     (Актова зала)

13:00 – 14:00   Круглі столи   (за Програмою)

14:00 – 15:00                              ПЕРЕРВА НА ОБІД      

15:00 – 15:45    Пленарне засідання – 6

                             (Актова зала)                

Пленарна лекція:

Prof. Anlong Xu: ANCIENT WISDOMS OF CHINESE MEDICINE MEET WITH MODERN MEDICINE. Beijing University of Chinese Medicine, People's Republic of China.    45 хв                                                                                                                        

15:45 – 16:30   Актова зала      

Доповіді переможців конкурсу молодих учених (4 по 10 хв)

Нагородження переможців конкурсу молодих учених.

 

16:30 – 17:00 ПЕРЕРВА НА КАВУ/ЧАЙ  

 (вестибюль перед Актовою залою)

17:00 – 17:30   Загальна дискусія

                         Підбивання підсумків і закриття Конгресу

                         (Актова зала)

17:30 – 19:00 Актова зала

Відкриття Освітнього семінару Федерації Європейських Біохімічних Товариств –

«Techniques and efficient roadmaps: new options for practicals and innovative learning»

(програма додається).

 

04 ЖОВТНЯ (П’ЯТНИЦЯ)

Ауд. 3, ауд. 3-А, навчальні аудиторії

08:30 – 11:00  Освітній семінар FEBS

11:00 – 11:30 ПЕРЕРВА НА КАВУ/ЧАЙ

11:30 – 13:15 Освітній семінар FEBS (продовження)

13:15 – 14:30 ПЕРЕРВА НА ОБІД

14:30 – 17:00 Освітній семінар FEBS (продовження)

                                                                                                                                                                                          

 FEBS WORKSHOP on MOLECULAR LIFE SCIENCES EDUCATION

 

Techniques and Efficient Roadmaps: New Options for Practicals and İnnovative Learning

 

October 3-4th, 2019

I.Horbachevsky Ternopil National Medical University, Ternopil, Ukraine

 

Hosts:

Workshop Coordinator & Co-chair:

Workshop Co-chair: 

Educator Team:

I. Horbachevsky Ternopil National Medical University & Ukrainian Biochemical Society

Tatiana Borisova (Ukraine)

Ferhan Sagin (Turkey) (FEBS Education Committee Chair)

Keith Elliott (UK), Gül Güner Akdogan (Turkey), Angel Herraez (Spain),

 Jerka Dumic (Croatia), Beata Vertessy (Hungary), Ferhan Sagin (Turkey)

Oct. 3rd, 2019 - Thursday

17:00-17:05

Welcome Addresses

Serhiy Komisarenko

17:05-17:20

Introduction to the FEBS Education Committee and the Workshop

Ferhan Sagin

Session 1         Key Knowledge and Skills for Molecular Life Sciences

Chairs:                       ……….

17:20-17:40

Skills and Key Knowledge for the Molecular Life Sciences Degrees

Keith Elliott

17:40-18:00

Transferable Skills and Biochemistry Education for the Needs of Industry

Jerka Dumic

18:00-18:30

Meet the Expert (Participants will choose 1 group) 

Skills and Key Knowledge

Keith Elliott

Transferable Skills & Needs of Industry

Jerka Dumic

October 4th, 2019- Friday

Session 2         Innovative Strategies in Education

Chairs:            ……..

8:30-9:00

Team Based Learning

Ferhan Sagin

9:00-9:30

Incorporating e-Resources into Teaching and Learning 

Angel Herraez

9:30-11:00

Meet the Expert I and II

(Each will be 45 minutes) (Participants will attend both groups)

TBL

Ferhan Sagin

e-Resources

Angel Herraez

11:00-11:30     Coffee Break

Session 3         Panel-Designing Practicals

Chairs:            …….

11:30-12:15

Designing Practicals - wet, dry and in silico”    

Jerka Dumic

Keith Elliott

Gül Güner Akdogan

Session 4       Plenary Conference

 

12:30-13:15

13:15-14:30

PhD Training

Lunch

Gül Güner Akdogan

Session 5         Career Skills

Chairs:            ……..

14:30-14:50

14:50-15:10

15:10-15:30

15:30-16:30

Tips for Success for PhD Students and Post-Docs

Producing your CV and Applying for Fellowships

How to Write a Scientific Paper

Meet the Expert I and II

(Each will be 30 minutes) (Participants will choose 2 groups)

Beata Vertessy

Keith Elliott

Ferhan Sagin

 

              

Tips

Beata Vertessy

Scientific Paper

Ferhan Sagin

CV & Fellowships

Keith Elliott

16:30-17:00

Feedback and Closing                                                                   Ferhan Sagin

 

This workshop is jointly sponsored by FEBS Education Committee and I. Horbachevsky Ternopil National Medical University

 

Please register at https://forms.gle/S9Cqcjw2qHUXZUoA9

Ви тут: Головна Програма конгресу