Головна

 

 

 

 

 

ХІІ УКРАЇНСЬКИЙ БІОХІМІЧНИЙ КОНГРЕС

Присвячений 165-й річниці від дня народження І. Я. Горбачевського

30 вересня – 4 жовтня 2019, м. Тернопіль

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Національна академія наук України, Українське біохімічне товариство, Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАНУ, Тернопільський національний медичний університет імені І.Я.Горбачевського повідомляють, що 30 вересня – 04 жовтня 2019 р. в м. Тернопіль на базі Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і JAT3 Clean Cachнауки України, Національної академії медичних наук України та Федерації європейських біохімічних товариств (FEBS) відбудеться черговий ХІІ Український біохімічний конгрес, присвячений 165-річниці від дня народження видатного українського вченого і організатора науки, державного і громадського діяча Івана Яковича Горбачевського.

Український біохімічний конгрес – це визначна подія для біохіміків, молекулярних і клітинних біологів, біофізиків, медиків та фахівців суміжних спеціальностей, які працюють і  цікавляться найновішими досягненнями та перспективами розвитку сучасної біологічної науки, експериментальної медицини, біотехнології, фармакології тощо.

Запрошуємо біохімічну спільноту та усіх, хто цікавиться «хімією життя», до участі в роботі ХІІ Українського біохімічного конгресу!

http://www.bioinfo.org.ua

Організаційний комітет

 

 

 

Увага!!!! Під час постерної сесії буде проведено конкурс серед молодих науковців на кращу стендову доповідь. Молоді науковці, що бажають взяти участь в конкурсі, мають бути готові виступити з коротким усним повідомленням (до 5 хв) в разі перемоги.


 

ВАЖЛИВІ ДАТИ

30 вересня (понеділок) 2019 р. – відкриття Конгресу;

02 жовтня (середа) 2019 р. – З'їзд Українського біохімічного товариства;

04 жовтня (п’ятниця) 2019 р. – останній день роботи Конгресу.

 

 

20190625 131136 002Місце проведення Конгресу:

адміністративний корпус ДВНЗ «Тернопільський національний медичний університет імені І.Я.Горбачевського МОЗ України», Майдан Волі, 1, м.Тернопіль.

 

 

 

 

ДВНЗ «Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України»

 
Address : майдан Волі, 1, Тернопіль, 46001
Postal code/ZIP : 46001
Town/Suburb/City : Тернопіль
State/County/Province : Тернопільська область
Country : Ukraine
 Website: https://www.tdmu.edu.ua/
 
 

 

{gmapfp id="1" id="2" id="3" id="4" id="5" id="6"catid="69" itin="1" zmap="10" wiki="2" hmap="400" }