Загальна інформація
- Останнє оновлення: 24 липня 2024
- Опубліковано: 12 лютого 2019
- Категорія: Загальна інформація
- Перегляди: 9724
ХІІ УКРАЇНСЬКИЙ БІОХІМІЧНИЙ КОНГРЕС
Присвячений 165-й річниці від дня народження І. Я. Горбачевського
30 вересня – 4 жовтня 2019, м. Тернопіль
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
Національна академія наук України, Українське біохімічне товариство, Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАНУ, Тернопільський національний медичний університет імені І.Я.Горбачевського повідомляють, що 30 вересня – 04 жовтня 2019 р. в м. Тернопіль на базі Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і JAT3 Clean Cachнауки України, Національної академії медичних наук України та Федерації європейських біохімічних товариств (FEBS) відбудеться черговий ХІІ Український біохімічний конгрес, присвячений 165-річниці від дня народження видатного українського вченого і організатора науки, державного і громадського діяча Івана Яковича Горбачевського.
Український біохімічний конгрес – це визначна подія для біохіміків, молекулярних і клітинних біологів, біофізиків, медиків та фахівців суміжних спеціальностей, які працюють і цікавляться найновішими досягненнями та перспективами розвитку сучасної біологічної науки, експериментальної медицини, біотехнології, фармакології тощо.
Запрошуємо біохімічну спільноту та усіх, хто цікавиться «хімією життя», до участі в роботі ХІІ Українського біохімічного конгресу!
Організаційний комітет
Увага!!!! Під час постерної сесії буде проведено конкурс серед молодих науковців на кращу стендову доповідь. Молоді науковці, що бажають взяти участь в конкурсі, мають бути готові виступити з коротким усним повідомленням (до 5 хв) в разі перемоги.
ВАЖЛИВІ ДАТИ
30 вересня (понеділок) 2019 р. – відкриття Конгресу;
02 жовтня (середа) 2019 р. – З'їзд Українського біохімічного товариства;
04 жовтня (п’ятниця) 2019 р. – останній день роботи Конгресу.
Місце проведення Конгресу:
адміністративний корпус ДВНЗ «Тернопільський національний медичний університет імені І.Я.Горбачевського МОЗ України», Майдан Волі, 1, м.Тернопіль.
ДВНЗ «Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України»
Postal code/ZIP : 46001
Town/Suburb/City : Тернопіль
State/County/Province : Тернопільська область
Country : Ukraine
- Останнє оновлення: 18 липня 2019
- Опубліковано: 13 червня 2019
- Категорія: Загальна інформація
- Перегляди: 3924
- Останнє оновлення: 18 липня 2019
- Опубліковано: 20 лютого 2019
- Категорія: Загальна інформація
- Перегляди: 6709
XII УКРАЇНСЬКИЙ БІОХІМІЧНИЙ КОНГРЕС
Присвячений 165-й річниці від дня народження І. Я. Горбачевського
30 вересня – 4 жовтня 2019, м. Тернопіль
Станом на 31.05.2019 р.
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ № 3
Шановні колеги!
Як вам відомо, ХІІ Український біохімічний Конгрес, відбудеться 30 вересня – 4 жовтня цього року в м.Тернопіль на базі Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського..
До виступів на Конгресі з пленарними лекціями і повідомленнями запрошені найвідоміші закордонні і вітчизняні вчені. Наразі, у Конгресі візьмуть участь найкращі вчені України у відповідних розділах наук про життя та медицини, а також наші колеги, щонайменше, із США, Німеччини, КНР, Швеції, Фінляндії, Італії, Польщі, Хорватії, Угорщини, Грузії, Туреччини та інших країн. Конгрес має історичну назву «біохімічний», але він носить міждисциплінарний характер і охоплює значно ширше коло «Life sciences», включно з молекулярною, системною і клітинною біологією, біофізикою, геномікою, імунологією, ендокринологією, онкологією тощо.
Оргкомітет все робить, щоб ХІІ Український біохімічний конгрес відбувся на високому науковому і організаційному рівні. і став визначною подією в науковому житті України.
Слід відмітити, що керівництво Університету імені І.Я. Горбачевського максимально сприяє проведенню Конгресу.
З огляду на те, що Конгрес проходитиме на базі Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського і приверне увагу українських медиків, але головним чином - завдяки бурхливому прогресу сучасних біологічних і медичних наук та широкому проникненню-використанню досягнень сучасної біології в експериментальній та клінічній медицині, що закладає основи для персоніфікованої медицини, організатори Конгресу при складанні його програми суттєву увагу приділили актуальним проблемам медичної науки. Коротка Програма у вигляді схеми Конгресу у часі вже виставлена на сайті. Детальна Програма з назвами доповідей буде виставлена на сайті найближчим можливим часом після прийому усіх тез та узгодження часу виступів запрошених лекторів.
Багато науковців вже зареєструвалися для участі у Конгресі і надіслали тези своїх повідомлень, але Оргкомітет прийняв рішення продовжити термін подання тез усних і стендових доповідей для публікації до 15 червня 2019 р. Сама реєстрація для участі у Конгресі (без публікації тез) буде проводитися до 20 вересня 2019 р.
Особливо важливим є участь у Конгресі молодих науковців – нашого майбутнього. Тому Оргкомітет Конгресу звертається з проханням до керівників наукових установ НАН та НАМН України, інших міністерств і відомств, до керівників вищих навчальних закладів з проханням підтримати фінансово участь у Конгресі наукової молоді.
Нагадуємо, що за ініціативи FEBS у рамках Конгресу проходитиме освітній семінар (Education Workshop) для вчених у галузі природничих наук та експериментальної медицини - «Techniques And Efficient Roadmaps: New Options For Practicals And Innovative Learning» за участі провідних європейських лекторів – фахівців з освіти. Під час семінару планується висвітлення таких, зокрема тем, як: підготовка дисертацій, написання наукових статей та грантів, дистанційне навчання тощо. В зв’язку з тим, що Семінар проводиться в кінці Конгресу, в ньому можуть взяти участь бажаючі – не зареєстровані для участі у Конгресі, але реєстрація для участі у Семінарі є обов’язковою до 20 вересня 2019 р на сайті https://forms.gle/S9Cqcjw2qHUXZUoA9. Участь у семінарі безкоштовна, його учасники отримують відповідний сертифікат. Програма освітнього семінару розміщена на сайті Конгресу.
Рекомендуємо також взяти участь у Семінарі (Workshop) «Innovative Medicine Does Not Exist Without Knowledge Transfer», що проводиться головою Асоціації з регіональної кооперації зі здоров’я, науки та технологій (RЕCOOP HST) доктором Шандор Варі (США). Семінар присвячений імплементації новітніх досягнень фундаментальних досліджень «наук про життя» у медичну практику. Семінар буде проведено перед початком офіційної частини Конгресу з 14:00 до 16:00 години 30 вересня. Участь у семінарі безкоштовна, і реєстрація для участі не потрібна.
Настійно радимо взяти участь у цих цікавих і важливих семінарах!
Оргкомітет Конгресу звертається з проханням розмістити Інформаційне повідомлення №3 на інформаційних стендах наукових установ НАН, НАМН, НААН України, вищих учбових закладів України, регіональних відділень УБТ та сприяти поширенню інформації щодо проведення ХІІ Українського біохімічного Конгресу серед наукової спільноти.
Слідкуйте за новинами на сайті Конгресу http://www.bioinfo.org.ua
Оргкомітет Конгресу
XII УКРАЇНСЬКИЙ БІОХІМІЧНИЙ КОНГРЕС
Присвячений 165-й річниці від дня народження І. Я. Горбачевського
30 вересня – 4 жовтня 2019, м. Тернопіль
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ 2
На додаток до попередньої інформації щодо проведення ХІІ Українського біохімічного Конгресу, присвяченого 165-річниці від дня народження Івана Горбачевського, 30 вересня – 04 жовтня 2019 р. у м. Тернопіль, Організаційний комітет повідомляє, що цією видатною подією зацікавилася світова наукова спільнота. Зокрема, Федерація Європейських Біохімічних Товариств (FEBS), членом якої є Українське біохімічне товариство, та Асоціація з регіональної кооперації зі здоров’я, науки та технологій (RЕCOOP HST), членом якої є Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України.
Комітет FEBS з Освіти (FEBS Education Commitee), основна мета якого – забезпечення високого рівня викладання біохімії, зокрема, і наук про життя взагалі, запропонував проведення в рамках Конгресу освітнього семінару (Education Workshop) ‘Techniques and efficient roadmaps: new options for practicals and innovative learning’ за участі провідних європейських лекторів – фахівців з освіти у галузі природничих наук та експериментальної медицини. Під час семінару планується висвітлення таких актуальних тем:
Key Knowledge and Skills for Molecular Life Sciences; PhD training; How to write a scientific paper; How to write grants, Distance or E-learning; Effective use of technology in education; Designing laboratory practicals; Team-Based-learning; Biochemistry education for the needs of medicine and pharmaceutics.
Education Workshop проходитиме 3 жовтня з 17:00 до 18:30 та 4 жовтня з 8:30 до 17:00. Обов’язкова попередня реєстрація учасників за посиланням: https://forms.gle/S9Cqcjw2qHUXZUoA9. Учасники Семінару отримують відповідний сертифікат. Участь у семінарі – безкоштовна. Поза тим, FEBS розглядає можливість фінансової підтримки (Travel Grant) молодим науковцям.
Голова RЕCOOP HST, США - директор з міжнародних досліджень та програм інноваційного менеджменту в Сідар-Синайському медичному центрі, штат Каліфорнія, США доктор Шандор Варі запропонував включити до Програми Конгресу семінар (Workshop) ‘Innovative Medicine Does Not Exist Without Knowledge Transfer’. Цей семінар є важливим з огляду на актуальну проблему імплементації новітніх досягнень фундаментальних біохімічних досліджень у медичну практику.
Workshop ‘Innovative Medicine…’ проходитиме 30 вересня з 14:00 до 16:00 години перед початком офіційної частини Конгресу. Попередня реєстрація не потрібна.
Вказані вище семінари розраховані на науковців, викладачів вищих навчальних закладів, аспірантів,студентів та інших фахівців, які пов’язані з викладанням та/чи науковою роботою у галузі наук про життя, зокрема біохімії, молекулярної і клітинної біології, медицини, фармацевтики, біотехнології, ветеринарії. Участь у семінарі – безкоштовна.
Робоча мова обох семінарів – англійська.
НАСТІЙНО РАДИМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЦИХ СЕМІНАРАХ!
Більш детальну інформацію про семінари розміщено на сайті Конгресу http://www.bioinfo.org.ua
Просимо поширити оновлену інформацію серед фахівців Вашої установи та сподіваємося на їхню участь у роботі Конгресу.
Оргкомітет Конгресу
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ 1
Національна академія наук України, Українське біохімічне товариство, Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАНУ, Тернопільський національний медичний університет імені І.Я.Горбачевського повідомляють, що 30 вересня – 04 жовтня 2019 р. в м. Тернопіль на базі Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти та науки України, Національної академії медичних наук України та Федерації європейських біохімічних товариств (FEBS) відбудеться черговий XII Український біохімічний конгрес, присвячений 165-річниці від дня народження видатного українського вченого й організатора науки, державного і громадського діяча Івана Яковича Горбачевського.
Український біохімічний конгрес – це визначна подія для біохіміків, молекулярних і клітинних біологів, біофізиків, медиків та фахівців суміжних спеціальностей, які працюють і цікавляться найновішими досягненнями та перспективами розвитку сучасної біологічної науки, експериментальної медицини, біотехнології, фармакології тощо.
Симпозіуми конгресу:
- Структура, функції та властивості біологічних макромолекул і надмолекулярних комплексів.
- Регуляція метаболічних процесів та клітинних функцій за норми та патології.
- Медична та фармакологічна біохімія.
- Біотехнологія, нанобіотехнологія та інновації.
- Біохімія сільськогосподарських тварин і рослин. Харчова біохімія.
Круглі столи:
- Біобезпека.
- Комп’ютерна біохімія. Біоінформатика, молекулярна динаміка, докінг, грід-технології.
- Сталий розвиток і природокористування в Україні.
Сателітні семінари:
- Інноваційні медицина і біологія та трансфер технологій.
- Підвищення рівня викладання біохімії та підготовки наукових кадрів.
Форма участі:
- пленарні лекції
- симпозіальні та короткі усні доповіді
- стендові повідомлення
- друк тез (без присутності на конгресі)
Мова Конгресу: українська, англійська.
Організаційний внесок:
- Члени УБТ (віком до 35 років включно) - 350 грн.
- Члени УБТ (після 35 років) - 850 грн.
- Інші учасники - 1200 грн.
- Тільки друк тез - 150 грн.
Організаційний внесок покриває такі витрати: участь у Конгресі, друк матеріалів конгресу; пакет учасника; кава-брейки та Товариську зустріч.
Організаційний внесок має бути сплачений кожним учасником конгресу. Оплата здійснюється перерахунком коштів на рахунок Всеукраїнської громадської організації «Українське біохімічне товариство», Код-26111530 Поточний рахунок в гривнях № 26003300105285 у ТВБВ №10026/0122 філії Головного управління по м. Києву та Київській області АТ «Ощадбанк» МФО 322669.
У графі «Призначення платежу» має бути зазначено: «Оргвнесок, Конгрес. Прізвище, ім’я, по батькові учасника».
Тези до друку приймаються лише після сплати Організаційного внеску.
Організаційний комітет залишає за собою право відхиляти тези, якщо вони не відповідають тематиці та (чи) сучасному рівню науки. У такому разі кошти (Організаційний внесок) будуть повернуті автору.
Матеріали конгресу будуть надруковані в науковому фаховому журналі «Медична та клінічна хімія».
Заповнену реєстраційну форму (анкету учасника конгресу), тези доповідей (оформлені згідно з вимогами конгресу) та копію квитанції про сплату Організаційного внеску необхідно надіслати обов’язково через офіційний сайт конгресу http://www.bioinfo.org.ua на електронні адреси Яценко Тетяни Андріївни (xiі_ubc@biochem.kiev.ua) та Черниш Ірини Юріївни (ubs@biochem.kiev.ua).
Оргкомітет прийняв рішення продовжити термін подання тез усних і стендових доповідей для публікації до 15 червня 2019 р. Сама реєстрація для участі у Конгресі (без публікації тез) буде проводитися до 20 вересня 2019 р.
Запрошуємо біохімічну спільноту та всіх, хто цікавиться «хімією життя», до участі в роботі XII Українського біохімічного конгресу!
Оргкомітет Конгресу
Місце проведення Конгресу:
адміністративний корпус ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України», Майдан Волі, 1, м.Тернопіль.
{gmapfp id="1" id="2" id="3" id="4" id="5" id="6"catid="69" itin="1" zmap="10" wiki="2" hmap="400" }