Звернення президента УБТ
- Останнє оновлення: 03 червня 2019
- Опубліковано: 03 червня 2019
- Категорія: Звернення президента УБТ
- Перегляди: 3360
ЗВЕРНЕННЯ
Президента Українського біохімічного товариства
Академіка-секретаря НАН України, академіка НАН і НАМН України
Сергія Комісаренка
Дорогі колеги!
Як вам відомо, 30 вересня – 4 жовтня цього року в м. Тернопіль на базі Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського відбудеться ХІІ Український біохімічний конгрес.
Зараз наша рідна Україна переживає чи не найскладніші часи у своїй новітній історії, і наша з вами можлива допомога Батьківщині – це сумлінне виконання нашого життєвого призначення – достойного служіння Науці і Людині.
Проведення Українського біохімічного конгресу відбудеться, я переконаний, на високому науковому і організаційному рівні. Керівництво Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського максимально сприяє проведенню Конгресу, за що ми їм дуже вдячні.
Ми запрошуємо виступити на Конгресі з пленарними лекціями і повідомленнями найвідоміших закордонних і вітчизняних вчених, і я переконаний, що ХІІ Український біохімічний конгрес насправді стане визначною подією в науковому житті України. Наразі, у Конгресі візьмуть участь найкращі вчені України у відповідних розділах наук про життя та медицини, а також наші колеги, щонайменше, із США, Німеччини, КНР, Швеції, Фінляндії, Італії, Польщі, Хорватії, Угорщини, Грузії, Туреччини та інших країн. Конгрес має історичну назву «біохімічний», але він носить міждисциплінарний характер і охоплює значно ширше коло «Life sciences», включно з молекулярною, системною і клітинною біологією, біофізикою, геномікою, імунологією, ендокринологією, онкологією тощо.
З огляду на те, що Конгрес проходитиме на базі Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського і приверне увагу українських медиків, але головним чином - завдяки бурхливому прогресу сучасних біологічних і медичних наук та широкому проникненню-використанню досягнень сучасної біології в експериментальній та клінічній медицині, що закладає основи для персоніфікованої медицини, організатори Конгресу при складанні його програми суттєву увагу приділили актуальним проблемам медичної науки.
Багато науковців вже зареєструвалися для участі у Конгресі і надіслали тези своїх повідомлень, але Оргкомітет прийняв рішення продовжити термін подання тез усних і стендових доповідей для публікації до 15 червня 2019 р. Сама реєстрація для участі у Конгресі (без публікації тез) буде проводитися до 20 вересня 2019 р.
Особливо важливим є участь у Конгресі молодих науковців – майбутнього нашої науки! Тому я звертаюся до керівників відповідних установ із проханням максимально сприяти (наскільки це можливо фінансово) і допомогти нашій науковій молоді.
Слава Україні і слава Науці!
С. Комісаренко
30.05.2019